Svetainių Migracija

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Svetainės migracija (Svetainės perkėlimas) tai procesas, kai svetainė perkeliama iš vienos vietos, platformos ar domeno į kitą. Jums ji gali praversti dėl įvairių priežasčių, tokių kaip prekinio ženklo įvaizdžio keitimas, serverio greičio gerinimas, svetainės turinio valdymo sistemos (TVS) atnaujinimas arba domeno pavadinimo (URL) keitimas.

Svetainės migracijos trukmė gali skirtis priklausomai nuo projekto sudėtingumo. Paprastai migracija gali trukti nuo kelių dienų iki kelių savaičių. Svetainės duomenų ir informacijos rinkimas gali užtrukti iki kelių dienų, o pats perkėlimas paprastai padaromas per vieną valandą. Konkretų migracijos laiką pateiksime jau sužinojus jūsų projektą.

Migracijos proceso metu tam tikro laiko tarpą svetainė gali būti nepasiekiama, tačiau mūsų tikslas yra jį kiek įmanoma sumažinti. Svetainės migraciją paprastai atliekame ne piko valandose, kad sumažintume poveikį esamiems lankytojams. Apie bet kokį planuojamą svetainės sustabdymo laikotarpį migracijos metu jus informuosime iš anksto.

Visas jūsų esamas svetainės turinys, įskaitant puslapius, įrašus, nuotraukas ir vartotojo paskyras, bus kruopščiai perkeltas į naują vietą. Mes skiriame didelį dėmesį duomenų saugumui ir užtikriname, jog jokie duomenys nebus prarasti svetainės migracijos metu.

Norėdami išsaugoti bei pagerinti jūsų SEO pozicijas, imsimės veiksmų, tokių kaip senų puslapių nuorodų (URL) nukreipimas į naująsias, metaduomenų atnaujinimas (meta žymos/meta aprašymai), pateiksime atnaujintą svetainės žemėlapį (angl. sitemap) paieškos sistemoms. Mes užtikrinsime sklandžią migraciją be didelių SEO praradimų.

Taip, mes galime perkelti jūsų WordPress, WooCoomerce elektroninę parduotuvę į Shopify platformą ir atvirkščiai. Mes galime atlikti svetainės perkėlimą iš visų populiariausių turinio valdymo sistemų ir elektroninės prekybos platformų į Shopify.

Po sėkmingos svetainės migracijos mes toliau stebėsime jūsų svetainę. Bet kokias nenumatytas iškilusias problemas spręsime, bei rasime greitą sprendimą joms pašalinti.  Jei susidursite su bet kokiomis problemomis ar turėsite klausimų po migracijos, visuomet galėsite susisiekti su mūsų komanda.

Svetainės Migravimo Paslauga

svetaines serverio migracija keitimas
01.

Migracijos Planavimas ir Ruošimas

Sukurksime išsamų migracijos planą, nurodant galimą migracijos trukimo laiką, potencialias problemas ir sunkumus migracijos metu. Padarysime pilnas duomenų ir failų atsargines kopijas.

svetaines serverio duomenu migracija keitimas perkelimas
02.

Naujo Domeno arba Serverio Pasirinkimas

Mes padėsime pasirinkti naują talpinimo paslagų tiekėją ar serverį, kuris atitiktų jūsų svetainės poreikius, ir tinkamai jį sukonfigūruosime. Taip pat perkelsime svetainę į naują URL.

svetaines serverio domeno url perkelimas keitimas migracija
03.

Turinio ir Duomenų Migracija

Perkelsime visus svetainės failus, įskaitant HTML, CSS, JavaScript ir medijos failus, į naują serverį ar platformą.

Visi duomenys, tokie kaip įrašai, puslapiai, vartotojų paskyros ir konfigūracijos bus sklandžiai perkelti.

svetaines serverio duomenu perkelimas migracija
04.

Nuorodų (URL) Nukreipimai

Senas svetainės nuorodas nukreipsime į naujus atitinkamus URL, užtikrinant ir išlaikant SEO pozicijas.

svetaines migracijos paslaugos
05.

SEO Aspektai

Atnaujinsime metaduomenis, įskaitant pavadinimo metažymes, meta aprašymus naujoje svetainėje, siekiant išlaikyti arba pagerinti SEO rezultatus. Pateiksime atnaujintą svetainės žemėlapį (angl. sitemap) paieškos sistemoms ir pranešime jiems apie domeno (URL) pakeitimą.

svetaines perkelimas prieziura apsauga migracija
06.

Funkcionalumo Testavimas

Kruopščiai tikrinsime svetainę naujame serveryje ar turinio valdymo sistemoje. Užtikrinsime, jog visos svetainės funkcijos veikia teisingai.

Patikrinsime neveikiančias nuorodas, trūkstamas nuotraukas ir spręsime kitas problemas.

svetaines migracija serverio perkelimas
07.

Svetainės Priežiūra po Migracijos

Po sėkmingo svetainės perkėlimo mes toliau stebėsime jūsų svetainę, kad būtų galima greitai pastebėti ir ištaisyti bet kokias po migracijos susidariusias problemas.

Taip pat, įdiegsime visus reikalingus naujinimus bei integracijas.

Pradėkime dirbti ŠIANDIEN!
Kaip atliekami darbai?

Darbų Procesas

Paprasti keturi žingsniai, kaip atrodo ši paslauga.

Užklausos Pateikimas

Vykdome pokalbį telefonu ar gyvai – tai padeda aptarti projektą, išsiaiškinti, ko tiksliai reikia klientui.

Projekto Įvertinimas

Gavę informaciją iš kliento, tęsiame darbus ruošdami strategiją ir darbų planą.

Svetainės Migracija

Darome atsargines duomenų kopijas, įskaitant failus ir duomenų bazes ir perkeliame svetainę.

Funkcionalumo Testavimas

Po migracijos mes toliau stebime jūsų svetainę ir sprendžiame bet kokias nenumatytas problemas.

Turite
Klausimų?

Rašykite nedvejodami!

Parašykite žinutę arba skambinkite mums ir su džiaugsmu Jums padėsime.

Scroll to Top